Forum dla fanów fantastyki

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wieszczyć o forum :). Albowiem im liczniejsza nasza zacna kompania, tym wspanialej jest razem.

#16 2009-09-21 16:15:25

Wisielec

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: Fantastyczne światy

To proszę bardzo, zacznij pierwszy. Opisz swoje światy tu właśnie. I spokojna głowa - wątpie by liczba światów kogokolwiek przerażała.


http://i239.photobucket.com/albums/ff79/TheBloodWolf/2lxa7f6.png
Na przedzie Pycha podąża z tańczącą latarnią

Offline

 

#17 2009-09-21 17:58:35

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: Fantastyczne światy

Wisielec napisał:

To proszę bardzo, zacznij pierwszy. Opisz swoje światy tu właśnie. I spokojna głowa - wątpie by liczba światów kogokolwiek przerażała.

Dobrze
to od czego zacząć mhhm niech pomyśle moze najpierw zaczne od tego. O to stworzyłem dawno temu bylo dobre ale potrzebowałem czegoś bardziej skaplikowanego wiec zrezygnowałem z tego swiata. Nazywał sie Kraald, a jego głównym historykiem epoki był DR. Kirdegard który napisał większosc historycznych dokumentów o Kraaldu, wszystkie Daty, Bitwy i polityczne wydarzenia. od 12 tysiaclecia pzred Naszą/Ich/Erą kiedy to powstawały pierwsze ludzkie osady (4000 tysiace lat wcześniej od nich Elfie a 2000 lat wcześniej Krasnoludzkie). Pochodził on z Laisaki najpotężniejszego państwa  wyspiarskiego mojego ulubionego. Najwiekszy i najpotęniejszy był Kirgland który był w sojuszu z paroma mniejszymi państwami reszta byał neutralna bąź sprzymierzona z Laisaka itd. gotowała sie wielka wojana w roku tym. Nie nadeszłą bo książka/opowiadanie skończyło sie po 40 stronach i powstało nowe 40 stron i znowu zrezygnowałem. Miałem anwet parę właśnych mitologii ale nie wszystko pamietam wiec by nie pisac błednie nie napisze wcale mozę o innej. nom dobra ja krótko pzredstawiłem swiat ten nastepny pzredstawie z całym jego potencjałem mam nadzieje no a teraz wy

Offline

 

#18 2009-09-22 19:01:42

shar-vampire

Tancerz ostrzy

6954598
Call me!
Skąd: Zapomniana Cytadela
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Fantastyczne światy

Nie wiem, co konkretnie chcesz wiedzieć

Offline

 

#19 2009-09-22 19:26:05

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: Fantastyczne światy

shar-vampire napisał:

Nie wiem, co konkretnie chcesz wiedzieć

co tylko mozesz powiedzieć... Od Religii przez struktury polityczne, społeczne kulturowe, przez systemy kastbądź inne tego typu żeczy, opis kontynentu/ów, opis i charakterystyka miast i państw i włodarzy w nich panujących, do tego magia obszaru, bestiariusz czy też charakterystyka ras, bądź technologia, mistyczne artefakta, czy informacje ekonomiczne, czy też występowanie lub brak niewolnictwa specyficznych używek czy innych broni badx przedmoitów, i co tylko sie jeszcze da i co tylko jest interesujace, szkoda że zagubiłęm większośc materiałów aprobo Kraaldu bym wam napisał i pokazał jak wyglada pożadny opis, ale moze tenświat co teraz tworze jak skończe pzredstawię w paru postach.

Offline

 

#20 2009-09-22 22:23:10

shar-vampire

Tancerz ostrzy

6954598
Call me!
Skąd: Zapomniana Cytadela
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Fantastyczne światy

Wow No to może powiem najpierw, że wymyśliłam ARYLILIUM - to jest płynny metal o niebieskawym zabarwieniu, występujący w śladowych ilościach w towarzystwie złóż żelaza. Niekowalny przy braku światła słonecznego, w jego obecności, przy ciśnieniu i wysokiej temperaturze około 2-5% wydobytego surowca można przekształcić w ciało stałe, bardzo twarde i bardzo wytrzymałe. Tworzy się z niego najcześćiej najlepsze bronie na kontynencie, cena takiego cacuszka sięga 1000000-15000000 sztuk platyny. Status artefaktu jak doda się jakieś eXtrasy

Offline

 

#21 2009-09-22 22:34:28

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: Fantastyczne światy

shar-vampire napisał:

Wow No to może powiem najpierw, że wymyśliłam ARYLILIUM - to jest płynny metal o niebieskawym zabarwieniu, występujący w śladowych ilościach w towarzystwie złóż żelaza. Niekowalny przy braku światła słonecznego, w jego obecności, przy ciśnieniu i wysokiej temperaturze około 2-5% wydobytego surowca można przekształcić w ciało stałe, bardzo twarde i bardzo wytrzymałe. Tworzy się z niego najcześćiej najlepsze bronie na kontynencie, cena takiego cacuszka sięga 1000000-15000000 sztuk platyny. Status artefaktu jak doda się jakieś eXtrasy

Nom dobra i od tego zaczełaś budowe. nom powiec co wiecej, mam cię tak za jeżyk ciagnać

Offline

 

#22 2012-05-17 09:29:26

 Silimaria

Włóczęga

Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Fantastyczne światy

Cały czas stwarzam nowe światy.Praktycznie mieszkam w nich.Jest jednak taki jeden,którego naprawdę pokochałam.Krainę zwaną Karginą.Jestem tam cały czas cokolwiek robię.Przeżywam tam wspaniałe przygody.Często przygody niezbyt wesołe.W tym świecie w którym to piszę jestem początkującą pisarką.

Oprócz Karginy jest kilka światów które też kiedyś opisze by pokazać innym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Salt Life Villa Hotels Germany walentynki Ciechocinek